POZIV na Tribinu: “Huliganstvo, navijačko ponašanje i zaštita ljudskih prava: neizostavni trokut sportske današnjice” – 15. prosinca u 17.00 sati, u prostorijama Pravnog fakulteta u Zagrebu, dvorana 5, Ćirilometodska 2

Najava aktivnosti

Udruga Pravnik redovito u svakom semestru organizira tribinu za raspravu i informiranje studenata te šire javnosti o aktualnih pitanjima i problemima društva, a kroz dugi niz godina na njima su gostovali mnogi stručnjaci i eminentni gosti iz područja prava, politike, kulture i brojnih drugih znanstvenih područja.

U ovom semestru održat će se tribina pod nazivom: “Huliganstvo, navijačko ponašanje i zaštita ljudskih prava: neizostavni trokut sportske današnjice” – 15. prosinca u 17.00 sati, u prostorijama Pravnog fakulteta u Zagrebu, dvorana 5, Ćirilometodska 2.

Tribina je otvorena za javnost te za sudjelovanje na tribini potrebno se prethodno prijaviti putem poveznice: https://forms.gle/YvGsq3efwXGbrqVNA.

Vidimo se na tribini!